Programski odbori

Radi efikasnijeg izvršavanja zadataka i uključivanja što šireg kruga aktivista u aktivnosti koje organizuje i vodi, Glavni odbor UGS “Nezavisnost”formirao je programske odbore.
Članovi/ce programskih odbora su članovi/ce Glavnog odbora i aktivisti/kinje sindikata u preduzećima – ustanovama, sa sindikalnim iskustvom i stručnim znanjem iz oblasti kojom se programski odbor bavi, kao i eksperti za pojedine oblasti.
Zadatak programskih odbora je da celovito i sistematski prate i analiziraju određena pitanja i da predlažu stavove i pokreću inicijative pred Glavnim odborom UGS.

Glavni odbor UGS “Nezavisnost” do sada je formirao programske odbore za sledeće oblasti:

  1. PROGRAMSKI ODBOR ZA OBLAST RADNOG I SOCIJALNOG ZAKONODAVSTVA

    • Nebojša Tasić (Granski sindikat javnih saobraćajnih i komunalnih delatnosti “Nezavisnost”)
    • Ružica Todić Brdarić (Granski sindikat prosvetnih radnika Srbije “Nezavisnost”)
    • Snežana Marković (Granski sindikat saobraćaja i telekomunikacija “Nezavisnost”)
    • Dragica Mišljenović (Granski sindikat prehrane, ugostiteljstva, turizma, poljoprivrede, vodoprivrede i duvanske industrije “Nezavisnost”)
    • Saša Dimitrijević (Granski sindikat građevine, industrije građevinskog materijala, drvne industrije i putne privrede “Nezavisnost”)
    • Zoran Blagojević (Granski sindikat uprave, pravosuđa, odbrane i policije “Nezavisnost”)
    • Lela Marković (Granski sindikat zdravstva i socijalne zaštite “Nezavisnost”)
    • Miloš Jović (ekspert, na predlog GS zdravstva i socijalne zaštite “Nezavisnost”)
    • Tatjana Brebanović (Granski sindikat kulture, umetnosti i medija “Nezavisnost”)

    Koordinator iz stručnih služba UGS NEZAVISNOST: Slađana Kiković

  2. PROGRAMSKI ODBOR ZA KOLEKTIVNO PREGOVARANJE I SOCIJALNI DIJALOG

    • Violeta Gojković (Granski sindikat javnih saobraćajnih i komunalnih delatnosti “Nezavisnost”)
    • Srđan Slović (Granski sindikat prosvetnih radnika Srbije “Nezavisnost”)
    • Vesna Popović (Granski sindikat saobraćaja i telekomunikacija “Nezavisnost”)
    • Milojica Živković (Granski sindikat prehrane, ugostiteljstva, turizma, poljoprivrede, vodoprivrede i duvanske industrije “Nezavisnost”)
    • Zoran Pantelić (Granski sindikat industrije, energetike i rudarstva “Nezavisnost”)
    • Zoran Radojičić (Granski sindikat građevine, industrije građevinskog materijala, drvne industrije i putne privrede “Nezavisnost”)
    • Nebojša Pejčinović (Granski sindikat uprave, pravosuđa, odbrane i policije “Nezavisnost”)
    • Dejan Živković (Granski sindikat zdravstva i socijalne zaštite “Nezavisnost”)
    • Momčilo Nenadović (Granski sindikat kulture, umetnosti i medija “Nezavisnost”)

    Koordinator iz stručnih služba UGS NEZAVISNOST: Dragica Mišljenović

  3. PROGRAMSKI ODBOR ZA EKONOMSKE I SOCIJALNE POLITIKE

    • Milan Jakšić (Granski sindikat javnih saobraćajnih i komunalnih delatnosti “Nezavisnost”)
    • Miomirka Saičić (Granski sindikat prosvetnih radnika Srbije “Nezavisnost”)
    • Zenita Pjanić Perović (Granski sindikat saobraćaja i telekomunikacija “Nezavisnost”)
    • Predrag Popović (Granski sindikat prehrane, ugostiteljstva, turizma, poljoprivrede, vodoprivrede i duvanske industrije “Nezavisnost”)
    • Milorad Panović (Granski sindikat industrije, energetike i rudarstva “Nezavisnost”)
    • Zoran Marković (Granski sindikat građevine, industrije građevinskog materijala, drvne industrije i putne privrede “Nezavisnost”)
    • Vesna Ilić (Granski sindikat uprave, pravosuđa, odbrane i policije “Nezavisnost”)
    • Nadežda Đuričić (Granski sindikat zdravstva i socijalne zaštite “Nezavisnost”)
    • Dane Markovski (Granski sindikat kulture, umetnosti i medija “Nezavisnost”)

    Koordinator iz stručnih služba UGS NEZAVISNOST: Zoran Ristić

  4. PROGRAMSKI ODBOR ZA CIVILNO DRUŠTVO, POLITIČKO DELOVANJE I JAVNE KAMPANJE

    • Zoran Jakovljević (Granski sindikat javnih saobraćajnih i komunalnih delatnosti “Nezavisnost”)
    • Vesna Vojvodić Mitrović (Granski sindikat prosvetnih radnika Srbije “Nezavisnost”)
    • Aleksandar Titović (Granski sindikat saobraćaja i telekomunikacija “Nezavisnost”)
    • Aleksandra Marković (Granski sindikat prehrane, ugostiteljstva, turizma, poljoprivrede, vodoprivrede i duvanske industrije “Nezavisnost”)
    • Dragoslav Ljubičić (Granski sindikat industrije, energetike i rudarstva “Nezavisnost”)
    • Željko Drajić (Granski sindikat građevine, industrije građevinskog materijala, drvne industrije i putne privrede “Nezavisnost”)
    • Nebojša Pejčinović (Granski sindikat uprave, pravosuđa, odbrane i policije “Nezavisnost”)
    • Zoran Ilić (Granski sindikat zdravstva i socijalne zaštite “Nezavisnost”)
    • Dragoslav Pantić (ekspert, na predlog GS zdravstva i socijalne zaštite “Nezavisnost”)
    • Dragan Milanović (Granski sindikat kulture, umetnosti i medija “Nezavisnost”)

    Koordinator iz stručnih služba UGS NEZAVISNOST: Marija Martinić

  5. PROGRAMSKI ODBOR ZA ORGANIZOVANJE I ŠIRENJE MREŽE

    • Obrad Tepić (Granski sindikat javnih saobraćajnih i komunalnih delatnosti “Nezavisnost”)
    • Tomislav Živanović (Granski sindikat prosvetnih radnika Srbije “Nezavisnost”)
    • Darko Radulović (Granski sindikat prosvetnih radnika Srbije “Nezavisnost”)
    • Zoran Vučković (Granski sindikat saobraćaja i telekomunikacija “Nezavisnost”)
    • Dejan Titović (Granski sindikat prehrane, ugostiteljstva, turizma, poljoprivrede, vodoprivrede i duvanske industrije “Nezavisnost”)
    • Dragan Vesić (Granski sindikat industrije, energetike i rudarstva “Nezavisnost”)
    • Saša Dimitrijević (Granski sindikat građevine, industrije građevinskog materijala, drvne industrije i putne privrede “Nezavisnost”)
    • Dragan Čabrić (Granski sindikat uprave, pravosuđa, odbrane i policije “Nezavisnost”)
    • Goran Dejanović (Granski sindikat zdravstva i socijalne zaštite “Nezavisnost”)
    • Eržebet Tot Batori (Granski sindikat kulture, umetnosti i medija “Nezavisnost”)

    Koordinator iz stručnih služba UGS NEZAVISNOST: Aleksandra Stamenković

2017 Izrada Canatlantic, Beograd; Powered By WordPress